عکس ، عکس های عاشقانه ، عکس های جالب ، عکس گل ، عکس و متن عاشقانه ، عکس و مطالب زیبا

نرخ دلار ۳۵۸۰ تومان ، سکه ۹۱۷ هزار تومان

نرخ دلار ۳۵۸۰ تومان ، سکه ۹۱۷ هزار تومان    
۱۳۹۴\۰۸\۲۳ - ۲:۱۰ PM


قیمت دلار در بازار تهران با ۲۵ تومان افزایش نسبت به صبح روز پنجشنبه به ۳۵۸۰ تومان رسیده است.

دبیر کانون صرافان ایرانیان در گفتگوی تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما قیمت خرید و فروش دیگر ارزهای مهم را به این شرح اعلام کرد:


یورو ؛ 3860 و 3875 تومان


پوند انگلیس ؛ 5400 و 5430 تومان


لیر ترکیه ؛ 1245 و 1258 تومان


درهم امارات ؛ 970 و 976 تومان.


رئیس اتحادیه طلا و جواهر گفت : قیمت سکه تمام طرح قدیم در بازار تهران امروز به 915 هزار تومان و طرح جدید به 916 هزار و 800 تومان رسیده است.


محمد کشتی آرای در مصاحبه تلفنی با خبرنگار خبرگزاری صدا و سیما افزود : ، نیم سکه 462 هزار تومان ، ربع سکه 248 هزار تومان و سکه یک گرمی 168 هزار تومان عرضه شده است.


کشتی آرای گفت: هر گرم طلای 18 عیار 93 هزار و 800 تومان ، هر مثقال طلای 18 عیار 430 هزار و 400 تومان ،‌ هر مثقال طلای 17 عیار ، 406 هزارو500 تومان و هر گرم طلای 21 عیار 109 هزار و 4000 تومان فروخته شده است.


وی افزود: بهای هر اونس طلا هم در بازار جهانی 1084 دلار است.
______________________________
حمایت از اقدامات ناجا در برخورد با ناهنجاری‌ها    
۱۳۹۴\۰۸\۲۳ - ۲:۱۶ PM


معاون امور بسیج و فرهنگ دفاعی ستاد کل نیروهای مسلح با تأکید بر اهمیت سلامت روحی و اخلاقی جامعه گفت: ستاد کل قاطعانه از اقدامات ناجا در برخورد با ناهنجاری‌ها حمایت می‌کند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از سپاه نیوز؛ سردار سرتیپ سید مسعود جزایری در سخنانی درباره اقدامات نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌های اجتماعی و بعضی قانون شکنی‌ها، با گلایه مندی از دستگاههای دولتی که اهتمام لازم را دربار هنجارهای اجتماعی و رعایت قوانین و مقررات مربوطه ندارند، افزود: اهتمام ناجا در برخورد با کسانی که قانون شکنی می‌کنند باید با جدیت استمرار یابد و دستگاهها و سازمان هایی که وظایف خود عمل نمی‌کنند باید به افکار عمومی معرفی شوند.

وی گفت: مشکل اصلی و ریشه بسیاری از معضلات اجتماعی مربوط به سازمان‌ها و دستگاههایی است که به مسئولیت و وظایف خود عمل نمی‌کنند.

سردار جزایری افزود: چنانچه دستگاههای دولتی و عمومی با مسأله رشوه و ارتشاء و بسیاری از ناملایمات با جدیت برخورد کنند و یا دستگاههای ذیربط به وظایف خود در مورد حجاب و عفاف و توجه به شأن و منزلت جامعه انقلاب اسلامی، اهتمام داشته باشند و در برخی مراکر آموزشی از مهد کودک‌ها تا دانشگاهها رعایت ظواهر اسلامی بشود، به طور قطع چهره و حتی محتوای جامعه اسلامی امروز ما دگرگون خواهد شد.

معاون ستاد کل نیروهای مسلح با اشاره به ضرورت مراقبت‌های لازم درباره مسائل تربیتی کودکان تصریح کرد: چه کسانی و چه سازمان‌هایی باید به داد مهد کودک‌ها که به صراحت قبح شکنی و عریانی و بی بندباری را به کودکان معصوم جامعه ما می‌آموزند و القا می کنند، برسد.

سردار جزایری با انتقاد شدید از بی‌توجهی و نبود اهتمام دستگاههای مسئول در حوزه صیانت اخلاقی و فرهنگی جامعه تأکید کرد: چنانچه دستگاههای مربوطه در مقابل این هجمه‌های برنامه ریزی شده لشگریان شیطان بزرگ به وظایف خود عمل نکنند، حزب الله به وظایف خود عمل خواهند کرد.

فرمانده قرارگاه جنگ نرم در ادامه با تأکید بر اینکه نیروی انتظامی و بسیج در مقطع جاری رسالت سنگین انقلابی دارند و با برنامه‌ریزی و قاطعیت باید با قبح شکنی و بی قانونی مقابله کنند، گفت: خواست قاطبه جامعه ایران برخورد مستمر با هنجارشکنان است و لذا هرگونه کوتاهی و کم کاری و بی تفاوتی از سوی مراجع قانونی و اجرایی غیرقابل گذشت و مستوجب عقوبت الهی است و قطعاً در حافظه مردم خواهد ماند.

وی با اشاره به اینکه "طراحان و سیاست‌گذاران و مدیران عالی جنگ نرم علیه انقلاب اسلامی وجمهوری اسلامی ایران، امیدوارند با تغییر ذائقه مدیران و مردم و عادی سازی سبک زندگی غربی به اهداف شوم خود یعنی استحاله جامعه دست پیدا کنند" تصریح کرد: هرگونه کوتاهی در مقابله با مظاهر فساد، همراهی و کمک به راهبردهای دشمنان انقلاب اسلامی محسوب می‌شود.

سردار جزایری تأکید کرد: ستاد کل نیروهای مسلح و قرارگاه جنگ نرم قاطعانه از نیروی انتظامی در برخورد با ناهنجاری‌ها حمایت می‌کند و از همه دستگاههای و نهادهای دولتی و عمومی و سازمان‌های مردم نهاد و بخصوص از مراجع و علمای عظام، دانشگاهیان، فرهیختگان و دلسوزان سلامت روحی و اخلاقی مردم و جامعه انتظار دارد با حساسیت بیش از پیش در برابر نقشه‌های شوم بیگانگان و سوء استفاده گران داخلی، مقابله‌ی مستمر را در دستور کار خود قرار دهند.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در پایان با تشکر از رسانه‌ها به ویژه خبرگزاری‌ها، سایت‌ها و روزنامه‌ها مجلات متعلق به حزب الهی ها و دلسوزان نظام گفت: وقت آن رسیده که این رسانه‌ها فعال تر و منجسم تر از گذشته در برابر ناهنجاری‌ها قیام کنند و رسالت تاریخی خود را به انجام رسانند.

______________________________


بدخو ، زندگی اش کوتاه است .  حکیم ارد بزرگ (مغز متفکر)

بدخواهان را با فراموشی و دوری ، نابود کن .  حکیم ارد بزرگ (برترین فیلسوف جهان)

توانمندی های خویش را ، به فراموشی نسپاریم  .  حکیم ارد بزرگ

کاری نکنید که موجب سوءظن همسرتان نسبت به شما شود ، سوءظن استوارترین بناهای زندگی زناشویی را نیز ، از هم پاشیده است . حکیم ارد بزرگ

کتاب ها ، بخشی از راز مهر گذشتگان ، برای آیندگان هستند . حکیم ارد بزرگ (استاد حکمت و فلسفه)

کسی که دلداده خود و سرنوشتش نیست ، هر کار هولناکی می تواند از او سر بزند . حکیم ارد بزرگ (استاد بزرگ فلسفه)

سرایش یک بند درست از زندگی ، نیاز به سفری ، هفتاد ساله دارد .  حکیم ارد بزرگ (از "متفکران ایرانی")

شناخت درست زن و مرد از هم، تنها راه جلوگیری از جدایی و گسست است.  حکیم ارد بزرگ (مغز متفکر ایران)

صدها بار دخترها برایم نوشته اند که جوانی شان به پایان رسید اما خواستگاری برایشان نیامد ! به آنها می گویم : حال که خواستگار نمی آید ، شما به خواستگاری مرد شایسته زندگی خود بروید . حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

کسی که با آب ، زمین و هوا مهربان است ، عمر خود و دیگران را افزون می کند . حکیم ارد بزرگ

زیباترین خوی زن ، آزرم و شرم اوست . حکیم ارد بزرگ (استاد فلسفه و حکمت)

برآزندگان ، برای رفاه دیگران از خود گذشتگی می کنند . حکیم ارد بزرگ

برآزندگان ، چشم در توانایی های خود دارند ، هیچ چیز نمی تواند ، آنان را از آرمانشان باز دارد . حکیم ارد بزرگ (مغز متفکر)

نامداری که خود را به خواری می افکند ، هزاران دل آویخته به دامان خویش را نیز به خاک می کشد. حکیم ارد بزرگ (متفکر معاصر ایران)

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world


یک آموزگار می تواند ، با رفتار و گفتارش کشوری را دگرگون سازد .  حکیم ارد بزرگ

یاران سوگوار خویش را ، تنها نگذاریم ، باید آنان را به زندگی دلگرم سازیم .  حکیم ارد بزرگ

از خودگذشتگی، نخستین پایه مهرورزی است. حکیم ارد بزرگ

باید از مهربانی ها و از خودگذشتگی ها تجلیل شود تا همه برای هم جانفشانی کنند. حکیم ارد بزرگ (فیلسوف ایرانی)

کسانی که جوک های زهرآگین و ناروا برای زبان ها و تبارهای گوناگون ساخته و می پراکنند ، پایه ها و ستونهای همبستگی یک کشور را نابود می کنند. "ارد" بارها و بارها در کتاب و سخنانش، همه جا یادآوری نموده که دامن میهن دوستان پاک از چنین کنش های شومی بدور است. حکیم ارد بزرگ مغز متفکر جهان امروز

پدران و مادرانی که فرزندان خویش را از اینترنت دور می کنند، شایسته سرزنش هستند. حکیم ارد بزرگ 

 

پدر فلسفه جدید ، پدر فلسفه نوین ایران ، بزرگترین فیلسوف معاصر ، جمله نوشته های بزرگ ، عکس سخنان بزرگان ، عکس جملات بزرگان ، عکس جملات حکیم ارد بزرگ ،  ارد بزرگ  , حکیم ارد بزرگ , اردبزرگ , حکیم اردبزرگ , ارود بزرگ , اورد بزرگ , مجتبی شرکا , مجتبی شرکاء , great orod , hakim orod bozorg , بزرگترین فیلسوف جهان , فیلسوف جهانی کشورمان حکیم ارد بزرگ ، کتابها و سخنان حکیم ارد بزرگ بزرگترین فیلسوف جهان و پدر فلسفه نوین ، Doubtless, now Great Orod is the greatest philosopher of world  ، فیلسوف ایرانی  , پدر فلسفه نوین , پدر فلسفه جدید , فیلسوف بزرگ ، حکیم ارد بزرگ , Great Orod is the greatest philosopher of world


نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
داستان پاندا کو نفوکار در ایران

سیندرلا در ایران

نقد سریال میخک

بررسی فیلم لوسی

سریال رودخانه برفی

نقد سریال عطسه از مهران مدیری - رها ماهرو

جیگر ، کلاه قرمزی

سریال نفس گرم

سریال های نوروز 1395

نقد و بررسی فیلم پذیرایی ساده - رها ماهرو

در حاشیه 2

سریال آسمان من

حکیم ارد بزرگ , ارد بزرگ , Great Orod , philosophy , Iranian philosopher